Apteka jak Biedronka | farmacja.pl

Apteka jak Biedronka

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2017-05-15 08:00:00 /

We Wrocławiu otwarto nową Aptekę, której logo do złudzenia przypomina znane ze sklepów Biedronki. Czyżby to nowa sieci Jeronimo Martins, która posiada w Polsce już 48 aptek, czy może próba podpięcia się właściciela apteki pod renomę znanej marki?

"Fakt" postanowił zapytać Jeronimo Martins (właściciela Biedronki) o zaskakującą zbieżność logo nowopowstałej apteki i sieci handlowej Biedronka.
- Informujemy, że firma Jeronimo Martins Polska S.A. nie jest w żaden sposób powiązana ze wspomnianą apteką we Wrocławiu. Zaznaczamy, że odnotowane przez nas przypadki wykorzystania identyfikacji wizualnej sieci Biedronka są każdorazowo przedmiotem analiz działu prawnego naszej firmy. W razie stwierdzenia nieuprawnionego i szkodliwego używania znaków graficznych powiązanych z naszą firmą, podejmujemy stosowne kroki' - napisało biuro prasowe Jeronimo Martins.

Przypomnijmy, że Jeronimo Martins posiada w Polsce swoje własne apteki w postaci dwóch sieci: Hebe i Na zdrowie. W sumie Jeronimo Martins ma w Polsce 48 aptek.

Źródło: fakt.pl

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj