Wiosna nadchodzi wielkimi krokami | farmacja.pl

Obrazek użytkownika Katarzyna Maranda
0 comment
Katarzyna MarandaMarch 302017

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami

Obrazek użytkownika Katarzyna Maranda

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami… kto zaplanował jakąś aktywność fizyczną? Forma na wakacje sama się nie zrobi a zwiewne sukienki czekają w szafie.

Na początek wystarczy nawet mała porcja ruchu... byle regularna… Może to być chociażby grabienie zeszłorocznych liści czy poranne spacery z pupilem. Ważne by po pracy nie opadać na kanapę z pilotem w ręku. Trzeba się zmobilizować i poukładać plan w głowie. Warto zapisać się na basen lub na siłownię. Podjechać do pracy rowerem lub jeżeli mamy blisko, zrobić mały spacer. Organizm nam się na pewno odwdzięczy lepszym samopoczuciem, kondycją i humorem. A ile przy tym spalimy zbędnych kalorii, grzeszków i wyrzutów sumienia.
Image and video hosting by TinyPic

Powoli pojawiają się nowalijki, świeże owoce i warzywa… może warto zmienić menu? Przejść na dietę? Wymienić chociaż jeden produkt na zdrowszy? Nikt lepiej od nas nie wie, ile znajduje się dobrodziejstwa w naturalnie pochodzących witaminach. Żadne cudowne suplementy w kolorowych słoiczkach tego nie zastąpią.

--- Katarzyna Maranda ---

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale Farmacji. Ukończyła również studia podyplomowe w dziedzinie marketingu farmaceutycznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie pracuje w rodzinnej aptece, na co dzień starając się wypełniać misję zawodu i służyć pacjentom fachową radą. Jej ogromną pasją są podróże i sport. Jest zawodniczką Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness. W ostatnim sezonie startowym zajęła 5 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii bikini fitness.

PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj