Braster w sprzedaży w 494 aptekach | farmacja.pl

Braster w sprzedaży w 494 aptekach

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2016-12-07 14:30:28 /

Urządzenie Braster można zakupić w ponad 494 aptekach należących do największych ogólnopolskich sieci, takich jak: Dr Zdrowie, Amica, MaxFarm, Wracam do Zdrowia, Cefarm, Zdrowit oraz Apteka Bliska, poinformowała spółka.

- Urządzenie Braster trafiło do sprzedaży 19 października. W pierwszej kolejności było ono dostępne we własnym sklepie internetowym, który pozwala spółce na maksymalizację marż - czytamy w komunikacie.

Braster rozpoczął sprzedaż swojego urządzenia do wsparcia diagnostyki raka piersi w połowie października br. Ustalona przez spółkę strategia sprzedaży przewiduje, że na całkowitą cenę składa się koszt urządzenia oraz 24-miesięczny abonament w trzech wariantach cenowych.
- W przypadku polskiego rynku, własny sklep online i sieci apteczne będą stanowić dla nas kluczowe kanały dystrybucji. Podjęcie współpracy z kolejnymi sieciami aptecznymi pozwoli nam istotnie zwiększyć zasięg dotarcia do klientów. W dalszym ciągu trwają negocjacje nowych umów - powiedział prezes Marcin Halicki, cytowany w komunikacie.
Działania firmy aktualnie koncentrują się na intensywnej kampanii promocyjnej urządzenia w Polsce. Jednocześnie spółka kończy prace nad strategią sprzedaży na rynkach zagranicznych, podano również.

Braster jako jedyna firma na świecie posiada sprawdzoną technologię produkcji matryc ciekłokrystalicznych, w oparciu o którą opracowała prototyp urządzenia Brater Tester - innowacyjnego medycznego testera termograficznego służącego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od czerwca 2015 r.

Źródło: Money.pl

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj