REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 26 września 2018

Chciał skorzystać z usług apteki, ale była zamknięta. Zdenerwowany rozbił szybę…

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze późnym wieczorem 21 września zatrzymali sprawcę wybicia szyby w jednej z aptek. Mężczyzna gołymi rękami rozbił zespoloną szybę wystawową, kalecząc sobie przy tym ręce. Po tym jak zatrzymała go Policja, został odwieziony do szpitala.

Siedemnastolatek odpowie za zniszczenie mienia przed sądem. Grodzi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności. (fot. Shutterstock)

Późnym wieczorem funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu mienia przez nieznanego sprawcę. Wybite zostały dwie szyby zespolone w aptece na terenie Kamiennej Góry. Po przybyciu na miejsce policjanci zauważyli szybko oddalającą się z osobę. Po przesłuchaniu świadków przystąpili do ustalania sprawcy.

REKLAMA

W trakcie patrolu miasta ustalili oni trasę ucieczki sprawcy zniszczenia mienia i dotarli w rejon dworca PKP. Tam w jednym z mieszkań przebywał poszukiwany mężczyzna. Zachowywał się on w sposób arogancki, utrudniał wykonywanie czynności służbowych i stawiał opór. Policjanci stwierdzili, iż jego dłonie są mocno pokaleczone, a odzież zabrudzona od krwi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przetransportowało go do szpitala celem opatrzenia ran. W dalszej kolejności policjanci ustalili personalia sprawcy.

REKLAMA

Jak się okazało to właśnie on dokonał zniszczenia mienia poprzez wybicie zespolonej szyby w aptece. Przyznał policjantom, że przyczyną jego zachowania było to, iż nikt nie chciał otworzyć mu drzwi apteki, z której właśnie chciał skorzystać. Zdenerwowany postanowił swoją agresję wyładować rozbijając rękoma zespoloną szybę wartą kilkaset złotych.

Siedemnastolatek odpowie za zniszczenie mienia przed sądem. Grodzi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: RelacjeRegionalne.pl

Tagi:
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych