REKLAMA
Autor: Redakcja Farmacja.pl Opublikowano: 8 maja 2019

Co farmaceuta może zrobić dla pacjenta? Sprawdź!

REKLAMA

Farmaceuta to wykwalifikowany specjalista, który posiada kompetencje pozwalające mu udzielać porad w zakresie drobnych dolegliwości zdrowotnych, interakcji lekowych, itd. Na jaką pomoc z jego strony może liczyć pacjent? Mówi o tym pierwszy z animowanych spotów, stanowiący element kampanii wizerunkowej zawodu farmaceuty „Po pierwsze farmaceuta”.

11 kwietnia zainaugurowano pierwszą w historii kampanię wizerunkową zawodu farmaceuty. Powstaje ona dzięki współpracy Naczelnej Izby Aptekarskiej oraz Fundacji Aflofarm. Kampania będzie trwać od kwietnia do września, a w jej ramach emitowane będą spoty uświadamiające Polakom możliwości drzemiące w farmaceutach. Partnerem kampanii jest między innymi serwis i magazyn MGR.FARM (czytaj więcej: WAŻNE! Rusza pierwsza w historii kampania wizerunkowa zawodu farmaceuty…).

„Po pierwsze farmaceuta” to pierwsza tak nowoczesna i korzystająca z licznych kanałów dotarcia kampania wizerunkowa. Będzie ona realizowana w aptekach, prasie oraz internecie. Wszystkie informacje dotyczące kampanii będzie można znaleźć na stronie internetowej www.popierwszefarmaceuta.pl.

REKLAMA

W ramach kampanii od kwietnia do września będą pojawiały się animowane spoty, z których Polacy będą mogli dowiedzieć się, jak farmaceuci mogą pomóc im w leczeniu drobnych dolegliwości (przeziębienie, infekcje wirusowe) i dlaczego warto im zaufać. Pierwszy z nich został opublikowany wczoraj i można go obejrzeć poniżej.

REKLAMA

Źródło: ŁW/YT

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych