REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 2 grudnia 2019

CYBER MONDAY na MGR.FARM. e-Prenumerata 50% taniej!

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Po ogromnym zainteresowaniu jakim cieszył się Black Monday na MGR.FARM, postanowiliśmy przedłużyć naszą promocję o jeden dzień. Zachęcamy do skorzystania z CYBER MONDAY na MGR.FARM. Tylko dzisiaj elektroniczną prenumeratę magazynu MGR.FARM można kupić o połowę taniej. Przez najbliższy rok możecie otrzymywać każdy nowy numer największego magazynu dla farmaceutów płacąc tylko 50 zł. To okazja, której nie można przepuścić!

Oto niepowtarzalna szansa, aby dołączyć do grona czytelników największego magazynu branżowego dla farmaceutów! Tylko przez najbliższe trzy dni możecie kupić elektroniczną prenumeratę MGR.FARM za połowę ceny. Po ogromnym zainteresowaniu, jakim cieszył się nasz BLACK FRIDAY, postanowiliśmy zorganizować też CYBER MONDAY i dzięki specjalnemu kodowi rabatowemu roczna prenumerata elektroniczna dostępna jest w cenie tylko 50 zł! A kod ten to: BF.MGR.FARM.2019

REKLAMA

Dlaczego warto prenumerować magazyn MGR.FARM?

  1. To największy magazyn branżowy dla farmaceutów tworzony przez zespół redakcyjny jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych dla farmaceutów.
  2. Artykuły i wywiady zamieszczone w magazynie MGR.FARM nie były nigdzie i nigdy wcześniej publikowane.
  3. Kupując prenumeratę drukowaną otrzymujesz materiały szkoleniowe pozwalające uzyskać nawet 12 punktów edukacyjnych
  4. Magazyn porusza wszystkie aspekty pracy i życia farmaceutów: prawo, opieka farmaceutyczna, receptura, historia, pasje, styl życia...
  5. Darmowa wysyłka – koszt wysyłki jest wliczony w cenę zakupu zarówno prenumeraty, jak i pojedynczych egzemplarzy!
  6. Unikatowe opowiadanie „Kierownik apteki” napisane specjalne dla czytelników magazynu MGR.FARM przez znanego autora Thomasa Arnolda!

REKLAMA
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych