REKLAMA
Autor: Redakcja rx edu pl Opublikowano: 15 stycznia 2019

Czy mogę wydać zamiast Roswery 10 3 op a 28 1 op a 90 tabl.?

Artykuł pochodzi z serwisu

Czy mogę wydać zamiast Roswery 10 3 op a 28 1 op a 90 tabl.? Czy też art. 44 ust. 2c ustawy refundacyjnej dotyczy wyłącznie zamienników?

 

Odp.: Zależnie od podejścia lokalnego NFZ można wydać ze zniżką więcej tego samego leku lub nie (niektóre oddziały potrafią kwestionować taką realizację recepty).

REKLAMA
REKLAMA
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych