REKLAMA
Autor: Redakcja rx edu pl Opublikowano: 8 lutego 2019

Czy można realizować recepty pełnopłatne, wystawione na kartce papieru tylko z pieczątka lekarza bez kodów?

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Recepty pełnopłatne na kartce papieru są dozwolone (art. 95c ustawy PF), jednakże muszą zawierać wszystkie wymagane dane, w tym PESEL, REGON, PWZ etc. Jeżeli czegoś brakuje, to osoba realizująca receptę powinna w trakcie realizacji te dane uzupełnić.

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych