REKLAMA
Autor: rx edu pl Opublikowano: 8 sierpnia 2018

Czy można zamienić ze zniżką Accu-Chek Performa na Abra?

Artykuł pochodzi z serwisu

Tak można zamienić wypisane paski na dowolne jakie pacjent chce. Wynika to z faktu, że art. 44 ustawy o refundacji tak samo ma zastosowanie do wyrobów medycznych.

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych