REKLAMA
Autor: rx edu pl Opublikowano: 26 września 2018

Czy w miejscu dane podmiotu drukującego może znajdować się tylko numer REGON placówki udzielającej świadczenia?

Artykuł pochodzi z serwisu

Obecnie zgodnie z § 10 ust. 1 pkt 11 rozporządzenia w sprawie recept możliwa jest realizacja recepty bez danych podmiotu lub z błędnymi (domyślnie uznaje się, że są obecne i prawidłowe) więc nie trzeba się już poprawnością tych danych przejmować.

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych