REKLAMA
Autor: rx edu pl Opublikowano: 26 czerwca 2018

Czy wystarcza na odruku “RECEPTA CAŁKOWICIE ZREALIZOWANA” czy trzeba jeszcze pisać na rewersie?

Artykuł pochodzi z serwisu

Czy jeśli na odruku recepty znajduje się informacja “RECEPTA CAŁKOWICIE ZREALIZOWANA” data i godzina, to czy jest konieczność opisywania tego jeszcze na rewersie recepty?

 

Jeżeli otaksowanie jest naniesione na rewersie recepty, to nie ma konieczności opisywania. Jeżeli jest to nadruk z roki fiskalnej, to nie spełnia wymogów § 7 ust. 9 rozporządzenia w sprawie recept.

REKLAMA

 

REKLAMA

 

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych