REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 9 sierpnia 2018

Doktorant wydziału farmaceutycznego walczy o życie. Trwa zbiórka pieniędzy…

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Piotr Grabowski w październiku 2017 roku rozpoczął studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W styczniu usłyszał diagnozę, która zabrzmiała jak wyrok – nowotwór. Po 7 miesiącach leczenia, polscy lekarze są bezradni. Piotr zbiera obecnie pieniądze na leczenie w Izraelu.

Zbiórka pieniędzy na jego leczenie ruszyła kilkanaście godzin temu. Piotrowi można pomagać na stronie fundacji Sie Pomaga. (fot. Facebook)

– Już za chwilę mam obchodzić 25 urodziny. Nie wiem, czy ich dożyję. Diagnoza, którą usłyszałem ponad 7 miesięcy temu, zabrała mi wszystkie plany i marzenia. Poza jednym, tym najważniejszym. Marzeniem o zdrowym i długim życiu. Mimo że leczenie w Polsce nie pomogło mi pokonać raka, nie tracę nadziei – pisze Piotr Grabski na stronie fundacji Sie Pomaga. – Znalazłem miejsce na świecie, gdzie z moją chorobą chcą nadal walczyć. To klinika w Izraelu. Koszt terapii to suma dla mnie niewyobrażalna. Bardzo liczę na Waszą pomoc!

REKLAMA

W październiku 2017 roku Piotr rozpoczął studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Chciał rozwijać się, uczyć się, zwiedzać świat, założyć rodzinę. Choroba w kilka miesięcy całkowicie zmieniła jego życie.

REKLAMA

– Pod koniec grudnia 2017 r. zostałem przyjęty do szpitala i od tamtego czasu niestety bardzo niewiele czasu spędziłem w domu. 15 stycznia usłyszałem diagnozę – nowotwór. Siedem miesięcy spędziłem na nierównej walce z nowotworem – najpierw w Białymstoku, a później w Warszawie. Za każdym razem kiedy wydawało się, że nowotwór ustępuje, spadał na mnie kolejny cios, kolejny nawrót, kolejne niepowodzenie w leczeniu…

Teraz, kiedy lekarze w Polsce rozkładają ręce, z pomocą przychodzą lekarze z Sheba Medical Center w Izraelu.

– Ale tu kolejny cios – kosztorys, w którym moje życie zostało wycenione na 250.000… dolarów! Kwota przekracza możliwości finansowe mojej rodziny, dlatego w najbliższych dniach postaramy się uruchomić zbiórkę pieniędzy. Potrzeba kilku dni, aby fundacja mogła mi pomóc – pisze Piotr.

Zbiórka pieniędzy na jego leczenie ruszyła kilkanaście godzin temu. Piotrowi można pomagać na stronie fundacji Sie Pomaga pod następującym adresem: https://www.siepomaga.pl/walka-piotra

Więcej o Piotrze na jego stronie: https://www.facebook.com/piotrekwalkaozycie/

Tagi:
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych