REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 6 sierpnia 2018

Dwadzieścia lat temu farmaceuci zyskali pierwszy branżowy serwis internetowy

Artykuł pochodzi z serwisu

Dwadzieścia lat temu farmaceuci zyskali pierwszy branżowy serwis internetowy. Dwadzieścia numerów magazynu MGR.FARM trafiło już do rąk polskich farmaceutów. Czy można wyobrazić sobie lepszą okazję do podsumowania roli, jaką w pracy farmaceutów pełnią media branżowe?

Sprawdź co w najnowszym numerze MGR.FARM | https://farmacja.pl/magazyn/

Ten numer magazynu MGR.FARM będzie zdecydowanie inny od wszystkich dotychczasowych. Podwójny jubileusz w oczywisty sposób zobligował naszą redakcję do przejścia na jeszcze wyższy poziom – zarówno jeśli chodzi o zawartość merytoryczną, jak i format naszego magazynu. Nowi autorzy, nowe rubryki, nowy wygląd – wszystko po to, by dostarczać wiedzy przydatnej farmaceutom w codziennej pracy w jeszcze atrakcyjniejszy sposób. Jestem przekonany, że zaproponowane przez nas zmiany zyskają Wasze uznanie i sprawią, że z jeszcze większym zaciekawieniem zatopicie się w lekturze MGR.FARM!

REKLAMA

W tym roku obchodzimy 20-lecie funkcjonowania najstarszej strony internetowej dla farmaceutów, jaką jest Farmacja.pl. Przez lata zmieniał się jej wygląd, skład redakcyjny i nazwy – jednak zawsze był to adres najbliższy polskim farmaceutom i nieprzerwanie przez 20 lat najchętniej przez nich odwiedzany – co udowodniło przeprowadzone niedawno przez GfK Polonia badanie pt. „Zachowania farmaceutów w internecie”. Co ciekawe, na drugim miejscu zestawienia najczęściej czytanych serwisów internetowych znalazła się strona MGR.FARM – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom. Tak się składa, że ten egzemplarz magazynu MGR.FARM jest już dwudziestym numerem dwumiesięcznika, trafiającym do rąk farmaceutów. Czy można sobie zatem wyobrazić lepszą okazję do podsumowania roli, jaką media branżowe odgrywają w pracy współczesnych farmaceutów? To właśnie temu zagadnieniu postanowiliśmy poświęcić największą część jubileuszowego numeru MGR.FARM.

REKLAMA

Co Was zaskoczy w najnowszym MGR.FARM? Zależy nam nawiązaniu z naszymi czytelnikami jeszcze bliższego kontaktu, dlatego umożliwiamy Wam komunikację z każdym z autorów. Materiały pojawiające się w naszym dwumiesięczniku przygotowywane są przez farmaceutów i ekspertów w swoich dziedzinach. Wszyscy oni gotowi są do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą pojawić się po lekturze ich artykułów. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania nam tematów artykułów lub pisania listów o ważnych sprawach, które powinny zostać poruszone na łamach MGR.FARM. Żaden list przesłany na naszą redakcyjną skrzynkę (redakcja@mgr.farm) nie pozostanie bez odpowiedzi.

W tym numerze pojawiają się też nowe rubryki i autorzy. Do grona redakcyjnego dołącza m.in. dr n. farm. Anna Makowska, znana też jako Doktor Ania – ekspertka w sprawach żywienia, które postara się zadbać o jakość aptecznych lunchboxów. Z kolei dla fanów wciągających kryminałów przygotowaliśmy coś specjalnego. Thomas Arnold – ceniony autor powieści sensacyjnych i farmaceuta zarazem – przygotował specjalnie dla naszych czytelników opowiadanie „Stażysta”. To publikacja absolutnie unikalna, jeśli chodzi o media branżowe dla farmaceutów – wciągające i trzymające w napięciu opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w przypadkowej, polskiej aptece…

Porady, odkrycia, wiedza, praktyka apteczna, historia, opieka farmaceutyczna, pasje, jedzenie, podróże, rozrywka… wszystko to i wiele więcej znajdziecie w najnowszym i specjalnym wydaniu magazynu MGR.FARM. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Tagi:
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych