REKLAMA
Autor: Redakcja Farmacja.pl Opublikowano: 25 lipca 2018

EAHP: Synergy Masterclass – Management & Leadership

Artykuł pochodzi z serwisu
Rejestracja udziału w pierwszym szkoleniu Synergy Masterclass została rozpoczęta! Synergy Masterclass to dwudniowe szkolenie dla profesjonalistów w ochronie zdrowia dotyczące przywództwa, nowoczesnych strategii zarządzania, podejmowania decyzji, rozwoju osobistego i w zespole.

Szkolenie Synergy Masterclass odbędzie się w dniach 5-6października 2018r. w hotelu Van der Valk Brussels Airport in Diegem (Bruksela).

Termin rejestracji upływa 10 sierpnia 2018r.

REKLAMA

Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ

REKLAMA

Cztery powody, dla których warto wziąć udział w szkoleniu:

1. Nowoczesny program

Plan szkolenia zawiera najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące przywództwa i zarządzania w sektorze farmacji i ochrony zdrowia. W programie bez wątpienia znajdą Państwo treści istotne i o dużych walorach informacyjnych. Szczegółowy program dostępny jest TUTAJ.

2. Certyfikat

Pełne uczestnictwo w szkoleniu umożliwia uzyskanie certyfikatu ACPE (ACPE Certificate).

3. Nawiązywanie kontaktów

Szkolenie będzie doskonałą okazją do spotkania i rozmowy ze specjalistami w różnych dziedzinach, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem, pomysłami i aktualna wiedzą w zakresie zarządzania w ochronie zdrowia.

4. Znakomici prelegenci

Wybitni wykładowcy dostarczą informacji o aktualnych standardach postępowania i przyszłych trendach w przywództwie i zarządzaniu, a także przedstawią narzędzia pomocne w codziennej pracy. Lista prelegentów dostępna jest TUTAJ.

Więcej informacji na stronie EAHP oraz w poprzednim poście.

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych