REKLAMA
Autor: Redakcja Farmacja.pl Opublikowano: 1 czerwca 2018

EAHP: zarządzenie i przywództwo

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

To nowo powstałe wydarzenie Synergy ma na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia i profesjonalistom z branży, niezależnie od ich stanowiska, ciągłego dokształcania się w najbardziej przełomowych kwestiach i najbardziej potrzebnych tematach w szpitalu.

Pracownicy służby zdrowia biorący udział w Synergy Masterclass – Management & Leadership zbadają innowacyjne podejścia do zarządzania i techniki, które pomagają w rozwoju poszczególnych członków zespołu. Poprzez połączenie prezentacji i warsztatów każdy uczestnik dowie się więcej o elementach stanowiących zarządzanie i przywództwo oraz będzie mógł rozpoznać odpowiednie poziomy zarządzania. Praktyczne elementy Masterclass wywołają myślenie o tym, które podejście zastosować w danej sytuacji i pozwalają na bezpośrednie zastosowanie narzędzi i strategii.

REKLAMA

Rejestracja jest otwarta zarówno dla członków EAHP, jak i osób niebędących członkami zainteresowanymi poprawą ich umiejętności zarządzania i przywództwa. Obowiązują następujące opłaty:

REKLAMA

Osoby niebędące członkami 400 EUR (bez VAT)
Członkowie EAHP 200 € (bez VAT)

Nie przegap okazji, aby dołączyć do pierwszej klasy Synergy Masterclass. Rejestracja na to dwudniowe wydarzenie odbywające się w Brukseli w Belgii jest otwarta do 10 sierpnia 2018. Zarejestruj się szybko, ponieważ dostępne są tylko ograniczone miejsca!

Jeśli masz pytania, wyślij wiadomość e-mail na adres registration@eahp.eu, aby uzyskać więcej informacji.

Rejestracja TUTAJ

Program i więcej informacji TUTAJ

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych