Farmaceuci dla Aleppo | farmacja.pl

Farmaceuci dla Aleppo

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2017-01-13 11:21:01 /

Jesteś farmaceutą i chciałbyś zaangażować się w pomoc ofiarom wojny w Syrii ? Możesz to zrobić nie ruszając się sprzed komputera i nie wydając ani złotówki!

Rafał Hechmann jest farmaceutą i wieloletnim pracownikiem humanitarnym. Niedawno został nominowany przez Magazyn Aptekarski do tytułu Farmaceuta Roku 2016. Zwycięzca wyłaniany jest przez innych farmaceutów w drodze głosowania internetowego.

Jak się okazuje, Rafał w przypadku wygranej w plebiscycie planuje podzielić się wygraną z osobami dotkniętymi konfliktem zbrojnym w Syrii poprzez wsparcie zakupu niezbędnych leków dla mieszkańców Aleppo i innych części tego ogarniętego piekłem wojny kraju. Akcja będzie mogła dojść do skutku dzięki współpracy z Polską Misją Medyczną pracującą na miejscu i niestrudzenie dostarczającą pomocy ofiarom konfliktu.
- Nie proszę Was o głos, aby zostać Farmaceutą Roku. Proszę Was o głos, bo chcę abyśmy wszyscy zostali Farmaceutami Roku, abyśmy wspólnie dzięki tej wygranej zrobili coś fantastycznego razem, pomogli tysiącom osób – pisze Rafał Hechmann. - Proszę Was o głos. Jeżeli wygramy, środki uzyskane z nagrody chciałbym przeznaczyć min. na pomoc mieszkańcom Syrii. Dalsze środki przekażemy również innym społecznościom dotkniętym wojnami, katastrofami i wykluczeniem. Być może uda się na stałe zorganizować polskich farmaceutów do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym w Polsce i na świecie, niech to będzie początek czegoś wspaniałego!

Więcej informacji na specjalnie stworzonej w tym celu stronie na Facebooku

Źródło: Facebook / SIA

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj