Farmaceutka walczy o tytuł Miss Polski 2016 | farmacja.pl

Farmaceutka walczy o tytuł Miss Polski 2016

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2016-11-22 09:55:30 /

4 grudnia odbędzie się XXVII finał Miss Polski, podczas którego zostanie wyłoniona tegoroczna laureatka tego najbardziej prestiżowego tytułu, oraz rozstrzygnięty plebiscyt na Miss Polski Wirtualnej Polski 2016. Jedną z kandydatek do tego tytułu jest farmaceutka, Monika Ciołkowska.

Gala finałowa konkursu odbędzie się 4 grudnia w Krynicy Zdrój, a transmisja będzie w Telewizji Polsat o godzinie 20:00. Na kandydatki do tytułu Miss Polski Wirtualnej Polski 2016 można oddawać głosy przez internet na stronie miss.kobieta.wp.pl.

Wśród kandydatek do tytułu znajduje się farmaceutka, Monika Ciołkowska z Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie. Dyplom ukończenia studiów farmaceutycznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym odebrała w maju, a kilka dni temu otrzymała Prawo Wykonywania Zawodu podczas XXV Okręgowego Zjazdu Aptekarzy.
- Moją największą pasją, a zarazem uzależnieniem, są podróże - pisze o sobie farmaceutka. - Uwielbiam wyszukiwać nowe miejsca, do których chciałabym się udać. Skrupulatnie obmyślam plan wycieczki, a następnie wcielam go w życie. W taki sposób najlepiej ładuję swoje wewnętrzne akumulatory i z nową energią wracam do życia, które zostawiłam, przekraczając drzwi lotniska. Uwielbiam sporty ekstremalne. Kocham nurkować. Interesuję się modą i na bieżąco śledzę najnowsze trendy prezentowane na polskich i zagranicznych wybiegach. Sama niejednokrotnie miałam możliwość bycia częścią świata mody. Mam za sobą kilka kampanii, lookbook’ów i edytoriali.

Zachęcamy do głosowania na kandydatkę nr. 4

Źródło: miss.kobieta.wp.pl

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj