GIF odpowiadał na pytania przedsiębiorców | farmacja.pl

GIF odpowiadał na pytania przedsiębiorców

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2016-12-12 10:19:31 /

W dniach 17-18 listopada 2016 roku, w hotelu Gromada w Warszawie odbyła się konferencja informacyjna Głównego Inspektora Farmaceutycznego pod honorowym patronatem Ministra Zdrowia - „Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych”

Spotkanie zgromadziło blisko 500 uczestników reprezentujących przedsiębiorstwa, których działalność podlega nadzorowi Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Informacje prezentowane pierwszego dnia konferencji skierowane były do wytwórców i importerów produktów leczniczych oraz substancji czynnych a także dla dystrybutorów substancji czynnych. Drugiego dnia swoje wątpliwości rozwiać mogli uczestnicy reprezentujący podmioty zajmujących się dystrybucją produktów leczniczych. Poza zapoznaniem się z prezentacjami uczestnicy konferencji mieli możliwość usystematyzowania wiedzy biorąc aktywny udział w krótkich panelach dyskusyjnych.
Wzorem poprzedniej edycji konferencji - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników i ale też osób, którym nie udało się wziąć udziału w spotkaniu, w przeciągu dwóch tygodni na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego zamieszczone zostaną materiały konferencyjne w formie nagrań multimedialnych przedstawionych prezentacji. Dodatkowo GIF zamieści odpowiedzi na pytania, które uczestnicy przesłali w ostatnich dniach przed konferencją, a których nie udało się uwzględnić w jej programie.

Źródło: GIF

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj