REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 5 czerwca 2018

Groził pracownicy apteki nożem. Po dwóch dniach napadł na nią ponownie…

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Mysłowiccy Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca tego miasta, podejrzanego o napad rabunkowy z użyciem noża w jednej z aptek. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia. Póki co sąd wydał wobec niego decyzję o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Za przestępstwo rozboju z użyciem noża grozi kara do 12 lat więzienia. (fot. Shutterstock)

REKLAMA

REKLAMA

– Mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem, zmusił ją do wydania pieniędzy. Dwa dni później ponownie napadł na obsługę tej samej apteki, lecz został spłoszony, a następnie zatrzymany przez policjantów – informuje Komenda Miejska Policji w Mysłowicach.

Funkcjonariusze z tamtejszej komendy zatrzymali 27-letniego mysłowiczanina, który 30 maja próbował przeprowadzić „skok” na jedną z miejscowych aptek. Szybka reakcja Policjantów poskutkowała zatrzymaniem mężczyzny już kilka minut po tym zdarzeniu. Okazało się wtedy, że dwa dni wcześniej udało mu się, grożąc ekspedientce tej samej apteki nożem, skraść pieniądze z utargu.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów, a sąd wydał decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za przestępstwo rozboju z użyciem noża grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Źródło: Komenda Miejsca Policji w Mysłowicach

Tagi: 
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych