REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 11 lipca 2019

Katowice: podrobiła receptę i zniknęła. Szuka jej Policja…

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Katowicka Policja prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie podrobienia recepty, którą później posłużyła się pewna kobieta. Wykorzystała ją w jednej z aptek sieci „Zdrowit”. Funkcjonariusze proszą o pomoc w znalezieniu oszustki.

Jak donosi śląska Policja, do zdarzenia doszło 4 czerwca 2019 r. w jednej z aptek sieci „Zdrowit”, która mieści się przy ul. 3 Maja w Katowicach. Podrobioną receptą posłużyła się kobieta, a jej wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Oszustka posłużyła się fałszywą receptą jako autentyczną. Dzięki temu kupiła leki przepisywane na receptę (czytaj również: Opole: 26-latek wpadł w aptece z narkotykami i fałszywą receptą). Łącza wartość nieuprawnionych zakupów wyniosła ponad 630 zł!

Policja poszukuje teraz oszustki i prosi wszystkie osoby, które posiadają jakieś informacje na jej temat, o pomoc. W tej sprawie można się skontaktować z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ul. Stawowej 8, pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Anonimowość jest gwarantowana (czytaj również: Prawnik wpadł w aptece z fałszywą receptą).

REKLAMA

Źródło: IK/katowice.slaska.policja.gov.pl

REKLAMA
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych