REKLAMA
Autor: Redakcja AptekaSzpitalna pl Opublikowano: 11 października 2018

Konferencja „Opieka farmaceutyczna od zaraz”

Artykuł pochodzi z serwisu
Konferencja "Opieka farmaceutyczna od zaraz" to III edycja wydarzenia, które do tej pory zgromadziło ponad 1000 najbardziej aktywnych i ambitnych farmaceutów. Tegoroczne konferencje odbędą się w Krakowie (17 listopada) i Warszawie (2 grudnia).
REKLAMA

Opieka Farmaceutyczna od Zaraz: Matka i dziecko pod opieką farmaceuty to III edycja naukowo-szkoleniowej konferencji nastawionej na praktyczne wykorzystanie całości przekazywanej wiedzy w codziennej pracy. Tym razem organizatorzy skupią się na bezpieczeństwie stosowania leków i suplementów u kobiet w ciąży, karmiących i małych dzieci. Ich intencją jest również pokazać, jak zwiększyć rolę personelu aptek w zakresie poradnictwa przy I stole oraz konsultacji w ramach opieki farmaceutycznej, a także jak edukować świeżo upieczonych rodziców.

Uczestnicy poznają sposoby korzystania z najbardziej aktualnych i wiarygodnych źródeł wiedzy o laktacji i bezpieczeństwie stosowania różnych preparatów u kobiet w ciąży oraz zasady stosowania leków u pacjentów pediatrycznych. Pozwoli to rozwiać wątpliwości co do bezpieczeństwa i skuteczności leków i ziół, które dręczą na co dzień tysiące farmaceutów i techników.

Konferencja uzbroi więc uczestników w wiedzę i narzędzia, które pozwolą na bardziej kompetentną i sprawną opiekę nad matką i dzieckiem.

REKLAMA

Nowością jest specjalna strefa opieki farmaceutycznej dostępna dla uczestników, a także osoby nierejestrowane, na której będzie można poznać nowe narzędzia OF wdrażane obecnie w Polsce, a także zapoznać się z dostępnymi na rynku inhalatorami, penami, glukometrami, ciśnieniomierzami i innym sprzętem medycznym.

REKLAMA

Program oraz zapisy na konferencję dostępne są na stronie opiekaodzaraz.pl

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych