Lekarze o farmaceutkach: idiotki, pańcie ekspedientki, ubezpłodnić | farmacja.pl

Lekarze o farmaceutkach: idiotki, pańcie ekspedientki, ubezpłodnić

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2017-10-31 09:33:28 /

Co lekarze myślą i mówią o farmaceutkach? Aby się o tym przekonać wystarczy zajrzeć na portal konsylium24.pl. Jeden z czytelników przesłał nam screen dyskusji, która toczy się na lekarskim forum od kilku dni. Lektura tylko dla osób o mocnych nerwach...

Powodem dyskusji, jaka od kilku dni toczy się na serwisie konsylium24.pl stał się wpis jeden z lekarek:

- W Olsztynie - relacja od mojej pacjentki - miała zleconą na recepcie szczepionkę na grypę, a w aptece w Olsztynie w Centrum Aura - usłyszała od sprzedającej - "ale pani wie, że to nie działa?"!!!

Ten wpis wywołał falę szokujących komentarzy, które w niewybredny sposób obrażały farmaceutów i pozostałych pracowników aptek:

- Odzywka idiotki sprzedającej leki, która n.b. nie musi być farmaceutką, ale technikiem farm. lub panną po kursie kosmetycznym - że NIE DZIAŁA AKURAT SZCZEPIONKA - to skandal! Na jakiej podstawie ta idiotka lub inna osoba w aptece czy kolejce może wiedzieć i jeszcze ogłaszać publicznie - pisała Ikkona, neorolog. - Dobrze, że nie ma u nas powszechnego dostępu do broni palnej. Gdyby na mnie trafiło to nie ręczę za siecie, czy populacji idiotek nie zmniejszyłabym wtedy.

- Ikkonki kochana, ubezpłodnić tak, ale czemu zaraz eliminować??? Pewnie młoda jest, jakiegoś chłopaka być unieszczęśliwiła... - odpisał robert_ie, 28-letni lekarz rodzinny.
To niestety tylko jeden z wielu przykładów skandalicznych komentarzy niedyskredytujących i obrażających farmaceutów, w wykonaniu lekarzy.

- Mamy sezon. Wystarczy pójść do apteki i posłuchać. Bez zająknięcia wciskają pacjentom wszystko jak leci. Ale nawet taki sprzedawca może w pewnym momencie pęknąć i stwierdzić, że wszystko ch... i tak mu się wymsknie - pisze piotrmx.

- Na merytoryczne dyskusje z pańciami ekspedientkami z aptek trzeba by mieć czas... i odporność psychiatryczną na głoszone przez nie poglądy rodem z prof. google i kolorowych magazynów dla myślących inaczej - pisze mzarach, 26 letni lekarz rodzinny.

Portal Konsylium24.pl promuje tę dyskusję w mediach społecznościowych hasłem: "Płonie we mnie żądza zemsty: farmaceutka powiedziała pacjentce, że moje leki..."

Źródło: mgr.farm

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj