REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 5 lipca 2018

Magazyn śledczy Anity Gargas o nielegalnym wywozie leków

Artykuł pochodzi z serwisu

Dzisiaj o godzinie 22:30 na antenie TVP1 wyemitowany zostanie program „Magazyn śledczy Anity Gargas”, który w całości poświęcony będzie procederowi odwróconego łańcucha dystrybucji i nielegalnego wywozu leków z Polski. Miliardowe przekręty na refundowanych preparatach ratujących życie chorych. Czy za rządów PO-PSL w Polsce zaczęła działać mafia lekowa?

Bulwersujący proceder pozbawiania polskich pacjentów dostępu do refundowanych leków w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1. (fot. YouTube)

REKLAMA

REKLAMA

– Ujawniamy jak ratujące życie leki „wyparowywały” z polskich aptek – zapowiadają autorzy programu. – Przez lata warte miliardy specyfiki trafiały za granicę zamiast do pacjentów. Jaki był mechanizm działania tzw. odwróconego łańcucha dostaw leków? Kto roztoczył parasol ochronny nad osobami zamieszanymi w przestępcze praktyki? W jaki sposób ustawy przyjęte za rządów PO-PSL ułatwiły nielegalny obrót farmaceutykami? Czy w Polsce od lat działa „mafia lekowa” wywożąca z kraju preparaty poszukiwane za granicą?

Bulwersujący proceder pozbawiania polskich pacjentów dostępu do refundowanych leków w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

Źródło: YouTube.pl / Tysol.pl

Tagi: 
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych