REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 24 lipca 2020

Nie będzie tradycyjnych obchodów Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza w tym roku nie zostaną zorganizowane w dotychczasowej formule. Wszystko z powodu epidemii wirusa SARS-CoV-2.

– Ten wyjątkowy rok wymaga od nas wszystkich, a więc również od władz samorządu aptekarskiego, dostosowania zaplanowanych wcześniej uroczystości i wydarzeń, do panujących obecnie realiów – pisze Elżbieta Piotrowska-Rutkowska, prezes NRA, w liście do prezes okręgowych rad aptekarskich.

Naczelna Izba Aptekarska postanowiła, że tegoroczne obchody Święta Kosmy i Damiana zostaną przeniesione do przestrzeni cyfrowej. Jednocześnie prezes NRA zwraca uwagę, że w 2021 roku samorząd aptekarski w Polsce będzie obchodzić 30-lecie swojego istnienia (czytaj również: Retransmisja z obchodów Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza!).

REKLAMA

– Wyrażam głęboką nadzieję, że okoliczności pozwolą nam na zorganizowanie obchodów tego jubileuszu w tradycyjnej – stacjonarnej i uroczystej formie. Na przyszły rok przeniesione zostanie również wręczenie odznaczeń zasłużonym farmaceutom – informuje prezes NRA.

REKLAMA

Źródło: ŁW/OIAB


P-221-2020 Prezesi ORA – pismo ws_ Dnia Aptekarza w 2020 r_

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych