Nowa książka od piszącego farmaceuty | farmacja.pl

Nowa książka od piszącego farmaceuty

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2017-10-27 09:50:44 /

Dziś swoją premierę ma powieść "Efektor" autorstwa Thomasa Arnolda. Pod tym pseudonimem kryje się Arnold Płaczek, farmaceuta na co dzień pracujący w jednej z aptek na południu Polski. To już piąta książka tego autora.

Nowa powieść Thomasa Arnolda to kolejna historia z Davidem Rossem - detektywem wydziału zabójstw z Cleveland - w roli głównej. Tym razem bohater zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych za napaść na aresztowanego. Na prośbę pewnej kobiety jedzie do Michigan, gdzie zniknął jego były "towarzysz broni", z którym kilka dni wcześniej odbył dziwną rozmowę. Wynajmowany przez Jamesa Adamsa pokój został przeszukany i zdewastowany, jednakże kamery ochrony motelu nie zarejestrowały...

"Efektor" to piąta książka Thomasa Arnolda. Pod tym pseudonimem kryje się Arnold Płaczek, farmaceuta na co dzień pracujący w jednej z aptek na południu Polski. Dotychczas wyszły spod jego pióra książki "Anestezja", "33 dni prawdy", "Horyzont umysłu" i "Tetragon".
Przypominamy, że Thomas Arnold (Arnold Płaczek) był bohaterem artykułu, który ukazał się w jednym z numerów magazynu MGR.FARM.

Zachęcamy do lektury artykułu Farmaceuta mrożący krew w żyłach.

Źródło: mgr.farm

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj