REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 7 grudnia 2018

Nowość dla techników farmaceutycznych!

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Do tej pory technicy farmaceutyczni w poszukiwaniu informacji branżowych zdani byli na media skierowane głównie do farmaceutów i właścicieli aptek. To nie zawsze spełniało oczekiwania tej grupy zawodowej. A czy spełni je nowy portal internetowy skierowany wyłącznie do nich?

Wczoraj swoją działalność zainaugurował nowy serwis branżowy dla pracowników rynku aptecznego. Tym razem jest on jednak skierowany wyłącznie do techników farmaceutycznych. Do tej pory tę grupę zawodową pomijała większość wydawców mediów branżowych. Aby zdobyć informacje najistotniejsze dla swojej grupy zawodowej, musieli oni śledzić serwisy skierowane do farmaceutów i właścicieli aptek. Teraz to ma się zmienić.

Portal TechnikFarmaceutyczny.pl ma gromadzić te treści z rynku aptecznego, które dotyczą techników farmaceutycznych. Nabiera to szczególnego znaczenia w kontekście ostatnich wydarzeń, związanych z zawirowaniami legislacyjnymi wokół tego zawodu. Czy technicy stracą swoje uprawnienia? Kiedy wznowią kształcenie w tym zawodzie? Jak będzie wyglądała nowa podstawa programowa dla techników farmaceutycznych? Czy zajdą jakiekolwiek zmiany w zasadach otwierania punktów aptecznych? Odpowiedzi na te pytania, będzie można znaleźć właśnie w portalu TechnikFarmaceutyczny.pl.

REKLAMA

Jednocześnie ma on być także źródłem wiedzy praktycznej, przydatnej technikom w codziennej pracy zawodowej. Od wykonywania receptury, przez realizację recept aż po wiedzę merytoryczną na temat aptecznego asortymentu. TechnikFarmaceutyczny.pl ma poruszać  również kwestie związane z pracą przedstawicieli tej grupy zawodowej w szpitalach.

REKLAMA

Razem z serwisem internetowym swoją działalność zainaugurował również FanPage na Facebooku: https://www.facebook.com/technikfarmaceutycznyPL/

Źródło: ŁW/TechnikFarmaceutyczny.pl

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych