Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM | farmacja.pl

Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2016-12-28 09:16:07 /

Europejskie Centrum Biznesu oraz Partnerzy Merytoryczni mają przyjemność zaprosić do udziału w noworocznej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, który odbędzie się 24 stycznia 2017 r. w Warszawie w Hotelu Marriott.

Tematem przewodnim spotkania będą konsekwencje dla firm farmaceutycznych w związku z planowanymi zmianami i kontrolami - aspekty podatkowe i regulacyjne.

Tradycyjnie Kongres organizowany jest na początku roku, aby wraz z zaproszonymi prelegentami poruszyć szczególnie istotne aspekty prawne, regulacyjne i podatkowe, odnoszące się do podmiotów rynku farmaceutycznego. Mamy nadzieję, iż zaproszeni eksperci i praktycy skoncentrują się między innymi na ostatnich zmianach w prawie dotyczącym sektora farmaceutycznego, funkcjonowaniu branży farmaceutycznej w obecnych warunkach (demograficznych, gospodarczych i regulacyjnych), odniosą się do dyrektywy fałszywkowej związanej z poprawą bezpieczeństwa produktów leczniczych, oraz problemów związanych z zapewnieniem jakości produktów leczniczych i firm farmaceutycznych.Organizatorzy mają nadzieję, że kształt merytoryczny konferencji pozwoli omówić zaproszonym Prelegentom najważniejsze bieżące wyzwania na 2017 rok dla firm farmaceutycznych oraz przeanalizować inne czynniki, które decydują o sukcesie i rozwoju najlepszych firm w tej branży. W ramach Kongresu przewidziana jest debata z udziałem przedstawicieli instytucji państwowych i branżowych pt.: „Rok 2017 w branży farmaceutycznej – nowe wyzwania, szanse i zagrożenia” .

Wszystkie informacje dotyczące Kongresu dostępne są na stronie www.polfarm.biz.

Portale Farmacja.net, Farmacja.pl oraz MGR.FARM są patronami medialnymi tego wydarzenia.

Źródło: Materiały prasowe

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj