REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 21 maja 2018

Okradli aptekę, ale daleko nie uciekli…

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Dzielnicowi z I Komisariatu KMP w Łodzi zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 31-lat, podejrzanych o kradzież w aptece. Łupem sprawców padły leki oraz akcesoria medyczne, których wartość oszacowana została przez właściciela placówki na 786 złotych. W trakcie przeszukania odzieży starszego z podejrzanych odnalezione zostały narkotyki…

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży, co zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (fot. lodz.policja.gov.pl)

REKLAMA

REKLAMA

17 maja 2018 r. około godziny 12:00, dzielnicowi jadący ulicą Piotrkowską w Łodzi, zostali zaczepieni przez mężczyznę, który poinformował ich, że jest właścicielem apteki, gdzie przed chwilą doszło do kradzieży. Pokrzywdzony wskazał policjantom dwóch sprawców, którzy szybko oddalali się w stronę ulicy Jaracza. Stróże prawa ruszyli w pościg za mężczyznami.

Pierwszemu z nich funkcjonariusze zajechali drogę u zbiegu ulic Więckowskiego i Piotrkowskiej. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Starszy z podejrzanych kontynuował ucieczkę chowając się na chwilę w jednej z bram posesji przy ulicy Piotrkowskiej. Porzucił tam skradzione przedmioty. Ostatecznie został on zatrzymany przez dzielnicowego u zbiegu ulic Jaracza i Wschodniej. Podczas przeszukania mężczyzny policjanci odnaleźli dodatkowo ponad 10 gramów haszyszu.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży, co zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 31-latek odpowie również za posiadanie narkotyków. Zatrzymani byli w przeszłości notowani za podobne przestępstwa.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Łodzi

Tagi: 


Źródło: mgr.farm

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych