REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 15 lutego 2021

Ostrów Mazowiecka: mężczyzna zaczepiał pacjentów w aptece. Znaleziono przy nim narkotyki

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Incydent miał miejsce w jednej z aptek w Ostrowi Mazowieckiej w ubiegły czwartek. Policja dostała zgłoszenie o mężczyźnie, który zaczepiał pacjentów w placówce.

Jak relacjonuje na portalu eostroleka.pl, sierżant sztabowy Marcin Jeliński i rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej:

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się 34-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna w obecności funkcjonariuszy zachowywał się nerwowo i podejrzanie, ponadto był pobudzony. Mundurowi nabrali podejrzeń, że mężczyzna może posiadać substancje zabronione. Przypuszczenia okazały się trafne. Przy 34-latku ujawnili kilka torebek foliowych z zawartością białej substancji. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że to amfetamina.

REKLAMA

36-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed sądem – za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, ma grozić kara do 3 lat więzienia (zobacz też: Wielka Brytania: nie ma akceptacji dla przemocy w aptekach).

REKLAMA

AM/eostroleka.pl

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych