REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 16 września 2020

Otwarto odnowioną siedzibę Apteki Watykańskiej

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Kard. Giuseppe Bertello, przewodniczący Gubernatoratu Państwa Watykańskiego, miał dokonać otwarcia odnowionej siedziby Apteki Watykańskiej. 

To jest apteka papieża. My, którzy jesteśmy tutaj zatrudnieni, wraz z moimi współbraćmi pozostajemy w służbie Ojca Świętego, będąc do dyspozycji naszych klientów. Robimy wszystko, aby pomóc naszym chorym i potrzebującym. Ojciec Święty jest zawsze blisko nich. My z jego wsparciem dążymy do zaspokojenia ich potrzeb na polu zdrowotnym – zaznaczał  dyrektor Apteki, brat Binish Thomas Mulackal, z zakonu szpitalnego św. Jana Bożego.


REKLAMA

Na maanden wachten: is Vatican Pharmacy afgelopen maandag voor het eerst geopend na de recente renovatie van het…

Opublikowany przez BD Rowa Netherlands Środa, 16 września 2020


Remont Apteki obejmował restrukturyzację magazynów i  poszerzenie przestrzeni sprzedaży. Jego głównym zadaniem było natomiast przyspieszenie obsługi pacjentów, co ma się udać dzięki wprowadzonej automatyzacji – odtąd w pracach pomagać będą trzy roboty, a także sieć internetowa (czytaj więcej: Nowoczesna odsłona zabytkowej watykańskiej apteki ).

REKLAMA

Do Apteki Watykańskiej, codziennie zgłaszają się tysiące ludzi z całego świata. W 2024, będzie ona obchodziła 150 lat służby. Należy też podkreślić szczególne znaczenie Apteki dla osób, które poszukują trudnych do znalezienia farmaceutyków.

AM/ekai.pl

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych