Policja poszukuje sprawców napadu na aptekę w Bielsku-Białej | farmacja.pl

Policja poszukuje sprawców napadu na aptekę w Bielsku-Białej

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2016-11-23 10:35:41 /

W poniedziałek, około godziny 19.55 do apteki przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej wtargnęli dwaj zamaskowani kapturami napastnicy. Jeden z nich zagroził obsłudze przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał gotówki. Z kasy zrabował niewielką sumę pieniędzy.

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy napadli na aptekę w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej. Zamaskowani kapturami bandyci sterroryzowali obsługę przedmiotem przypominającym broń palną i zrabowali gotówkę. Policja prosi by wszelkie informacje w tej sprawie – także anonimowe – kierować do bielskiej komendy, tel. alarmowe 997 lub 112.W poniedziałek, około 19.55 do apteki przy bielskiej ul. Warszawskiej wtargnęli dwaj zamaskowani kapturami napastnicy. Jeden z nich zagroził obsłudze przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał gotówki. Z kasy zrabował niewielką sumę pieniędzy.

Przestępców poszukują teraz śledczy. Pierwszy z nich miał około 35 - 45 lat, 176 cm wzrostu, twarz okrągła, tęższa budowa ciała. Był ubrany w czarną kurtkę puchową z kapturem i czarne spodnie. Drugi w wieku około 25 - 30 lat i wzroście około 180 cm, miał na sobie czarno - szarą kurtkę i jasne spodnie.

Źródło: Komenda Miejsca Policji w Bielsku-Białej

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj