REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 22 listopada 2019

Przerwa w pracy w aptece? Weź udział w konkursie

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Pharm:assistant to nie tylko asystent niezbędny w aptece, który pomoże Ci zrealizować receptę oraz dokonać niezbędnych obliczeń. Instalacja tej aplikacji to także okazja do wygrania świetnych nagród, w tym zestawu trzech walizek, które będą Ci towarzyszyć w podróży do najdalszych zakątków świata. Nie zwlekaj i weź udział w naszym konkursie!

Aplikacja Pharm:assistant powstała z myślą o farmaceutach, którzy potrzebują szybkiej pomocy w razie palących pytań lub wątpliwości. Szczególnie przydatna jest funkcja kalkulatora e-recepty, który jest dostępny całkowicie bezpłatnie w aplikacji. Kalkulator umożliwia wyliczenie ilości leku, jaką apteka będzie mogła wydać pacjentowi co najmniej 30 dni od daty jej wystawienia.

Jednak to nie wszystko! Z okazji uruchomienia aplikacji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym jest do wygrania ponad 20 atrakcyjnych nagród – 20 voucherów do sklepu wyjątkowyprezent.pl oraz trzy zestawy walizek firmy Ochnik. Konkurs trwa od 12 listopada do 9 grudnia włącznie. W każdym tygodniu wygra 5 osób – zwycięzcy zostaną wyłonieni na koniec konkursu. Najaktywniejsi uczestnicy mogą liczyć na trzy nagrody główne.

REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kilka prostych kroków:

REKLAMA
  1. Na początek zainstaluj aplikację Pharm:assistant. Bez problemu można to zrobić na smartfonie lub komputerze aptecznym. Chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić? Sprawdź tu.
  2. Następnie uruchom aplikację i kliknij w baner konkursowy. Wtedy na ekranie pojawi się w prawym dolnym rogu niebieska chmurka chatu, za pomocą której możesz udzielać odpowiedzi na pytania konkursowe.

  1. Trzy razy w tygodniu – we wtorek, czwartek oraz sobotę – pojawia się 6 nowych pytań, w tym 5 zamkniętych i 1 otwarte. Odpowiadaj na pytania i wygrywaj nagrody!

©MGR.FARM

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych