REKLAMA
Autor: Redakcja AptekaSzpitalna pl Opublikowano: 26 listopada 2018

PTSF: Zaproszenie na spotkanie „Farmacja Kliniczna: Różne perspektywy, wspólny cel”

Artykuł pochodzi z serwisu
Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Kraków zaprasza studentów, a także zainteresowanych farmaceutów na spotkanie „Farmacja Kliniczna: Różne perspektywy, wspólny cel". Celem spotkania jest wspólna debata na temat drogi rozwoju farmaceuty w obszarze klinicznym. Rejestracja rusza już dziś!
REKLAMA

Farmacja kliniczna stanowi jedną z możliwości rozwoju zawodowego, którą podążać może farmaceuta. Jednak nie wszyscy, myśląc o związaniu swojej drogi zawodowej z farmacją kliniczną, wiedzą jak zacząć rozwijać się w tym obszarze i z jakimi wyzwaniami należy zmierzyć się w trakcie pracy. Farmacja kliniczna, to w dalszym ciągu odległe, czasem abstrakcyjne pojęcie dla farmaceutów, o którym można przeczytać jednie w książkach.

A jak wygląda praktyka? Czy w polskich realiach, farmaceuta kliniczny ma szanse na rozwój ? Na jakim poziomie jesteśmy i w którym kierunku zmierzamy? I przede wszystkim: jak się to robi?

Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć farmaceuci praktycy podczas spotkania organizowanego przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Kraków.

REKLAMA

W roli prelegentów wystąpią m.in.:

REKLAMA

mgr farm. Anna Stachowiak, mgr farm. Kamila Urbańczyk i mgr farm. Ksenia Czech

Termin i miejsce spotkania:

▪15.12.2018r. w  godz. 11:00-15:00
▪Centrum Dydaktyczno-Kongresowe CM UJ 
▪ul. Św. Łazarza 16, Kraków
▪Aula A

Rozpoczęcie rejestracji na wydarzenie:  26 listopada 2018 r.

Udział bezpłatny.

Źródło: PTSF Oddział Kraków

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych