Pytania o FGD

1 - Czy FGD jest cenzurowane?
Nie ma cenzury - nikt nie czyta postów przed opublikowaniem. Wątki lub wiadomości (posty) łamiące Regulamin forum mogą być kasowane.

2 - Które wątki mogą ulec skasowaniu?
Skasowaniu mogą ulec posty lub wątki łamiące prawo (na przykład zawierające groźby karalne lub ujawniające cudze dane osobowe) lub tzw. spam (np. wątki powtarzające się, reklamowe), za które dodatkowo zostanie naliczona opłata reklamowa - 5000 zł netto.
Także wpisy zbyt natarczywe, nachalne i niegrzeczne mogą zostać skasowane.

3 - Kto ponosi odpowiedzialność za publikowane na forum treści?
Uczestnik FGD publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Farmacja.net sp. z o. o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach FGD.

4 - Czy może zostać zablokowany dostęp do FGD?
Dostęp dla osób, które będą dokonywały wpisów opisanych w punkcie 2 może zostać zablokowany, o czym decyduje administrator.

5 - Czy można usunąć z forum własne wątki lub posty?
Nie, zamieszczony post pozostaje już w FGD i tylko administrator może go usunąć.

6 - Dlaczego wprowadzono taką cenzurę?
Można publikować dowolne poglądy, o ile ich głoszenie nie jest niezgodne z prawem (jak np. poglądy rasistowskie). Nie ingerujemy w wolność słowa, chcemy tylko, żeby na forum nie było spamu i wulgaryzmów. Jeśli treść prezentowanych poglądów nie narusza prawa i dobrych obyczajów, wpisy nie są usuwane.

7 - Reklama na forum.
Zamieszczanie reklam bez zgody właściciela jest niedozwolone, a łamiący ten zakaz i zamieszczający treści reklamowe akceptują automatycznie opłatę 10 000 zł netto za taką działalność reklamową. Zainteresowani reklamą powinni wcześniej uzgodnić wszelkie szczegóły z właścicielem.

8 - Jak skontaktować się z administracją forum?
Z administracją forum można się skontaktować poprzez email: info@farmacja.pl

PILNE
ZAMKNIJ