REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 10 czerwca 2019

Sieć aptek Dr. Max ma nowych szefów. Przychodzą z Tesco i Kaufland…

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

W ostatnich tygodniach zachodzą zmiany w zarządzie polskiego oddziału sieci aptek Dr.Max. Stanowisko jego prezesa ma wkrótce objąć Krzysztof Szponder. Z kolei pod koniec kwietnia członkiem zarządu został Wojciech Wieroński. Obu łączy fakt, że do tej pory pełnili wysokie funkcje w największych sieciach handlowych.

Jak poinformował serwis wiadomoscihandlowe.pl, stanowisko prezesa sieci aptek Dr. Max w Polsce obejmie wkrótce Krzysztof Szponder.

– Przez ostatnich pięć lat Szponder pełnił w Kauflandzie funkcję członka zarządu, a od marca 2015 r. był także wiceprezesem supermarketowej sieci. Z detalistą, którego właścicielem jest niemiecka Schwarz Group, związany był od 2011 r., kiedy to został dyrektorem ds. żywności – piszą Wiadomości Handlowe.

REKLAMA

Pod koniec kwietnia z kolei członkiem zarządu spółki zarządzającej siecią aptek Dr. Max został Wojciech Wieroński. O tym fakcie poinformował jaki pierwszy serwis dlahandlu.pl. Jeszcze do końca września 2018 roku był on dyrektorem finansowym na Europę Środkową Wschodnią w sieci Tesco. Wcześniej pełni funkcję wiceprezesa zarządu spółki w Polsce.

REKLAMA

Dr. Max to jedna z największych sieci aptecznych w Polsce. Jak informuje na swojej stronie internetowej, w naszym braku blisko 400 aptek.

Źródło: ŁW/wiadomoscihandlowe.pl/dlahandlu.pl

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych