REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 20 września 2018

Trainers Development Camp

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Trainers Development Camp (TDC) to projekt Międzynarodowej Federacji Studentów Farmacji (IPSF), który w tym roku organizuje Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji oddział Warszawa, będące organizacją członkowską europejskiego regionu IPSF.

IPSF jest organizacją studencką non-profit, zrzeszającą studentów i absolwentów farmacji w ponad 80 krajach na świecie. Celem wydarzenia jest stworzenie grupy aktywnych trenerów, umożliwienie im zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności do prowadzenia wysokiej jakości szkoleń dla studentów oraz absolwentów na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności miękkich przydatnych w pracy farmaceuty.

W dniach 26-30 września 2018 roku, PTSF oddział Warszawa będzie gościć 18 aktywnych i ambitnych studentów z całego świata, którzy chcą szlifować swoje umiejętności oraz dzielić się zdobytą wiedzą z innymi. Organizatorzy oprócz treningów przygotowali ciekawy panel socjalny, umożliwiający integrację polskich studentów farmacji ze studentami z zagranicy. Praca nad przygotowaniem międzynarodowych warsztatów to również wielkie wyzwanie organizacyjne, które pozwala na rozwój wielu umiejętności koordynatorom projektu.

REKLAMA

Wierzymy, że TDC to wydarzenie, które pozwala na zdobycie sporej dawki praktycznej wiedzy zarówno uczestnikom, jak i organizatorom oraz stwarza okazję do międzynarodowej integracji studentów farmacji.

REKLAMA

Źródło: materiały promocyjne

Tagi:
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych