REKLAMA
Autor: Redakcja rx edu pl Opublikowano: 7 czerwca 2019

Uzupełnianie niepełnych danych pacjenta.

Artykuł pochodzi z serwisu

Jeśli na recepcie jest sam PESEL albo tylko imię i nazwisko pacjenta, to możemy wydać leki ze zniżką?

Odp.:  Taka możliwość wynika wprost z treści § 10 ust. 2 pkt 4 rozporządzenia w sprawie recept, więc można uzupełnić zamiennie brakujące dane, a receptę realizować ze zniżką.

REKLAMA
REKLAMA
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych