VI Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej | farmacja.pl

VI Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej

Obrazek użytkownika farmacja.pl
Autor: farmacja.pl / Opublikowano: 2017-01-02 09:04:00 /

W dniach 31.03-02.04.2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sosnowcu przy ul. Żeromskiego 9 odbędą się VI Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej.

Organizatorem mistrzostw będzie Śląska Izba Aptekarska w Katowicach. Patronat honorowy objęła Naczelna Izba Aptekarska oraz Prezydent Miasta Sosnowca, a patronat medialny Aptekarz Polski oraz TVP3 Katowice.

Organizatorzy zapraszają już teraz Okręgowe Izby Aptekarskie do udziału w Mistrzostwach oraz wstępnego potwierdzenia udziału, co pozwoli na ścisłe określenie harmonogramu zawodów oraz kosztów z tym związanych.
Jako nowość planowane jest przeprowadzenie w trakcie zawodów, na odrębnej sali, szkolenia oraz targów dla farmaceutów. Na koniec zawodów odbędzie się także mecz charytatywny.

Bazą noclegową Mistrzostw ma być Hotel Szafran**** przy ul. Będzińskiej 82 w Czeladzi (http://www.hotelszafran.pl), w którym zostaną zarezerwowane miejsca dla wszystkich przybyłych zawodników. Odpłatność za udział w zawodach będzie rozliczana bezpośrednio przez Śląską Izbę Aptekarską. Opłata będzie zawierać całość kosztów: m.in. wpisowe, nocleg oraz wyżywienie. Ponoszony nakład pieniężny postaramy się obniżyć poprzez udział sponsorów w mistrzostwach.

Źródło: WOIA

Udostępnij
PILNE
ZAMKNIJ
Oświadczenie

Dostęp do zawartości serwisu farmacja.pl jest możliwy
dla osób uprawnionych do wystawia recept
lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą
lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.


Akceptuj