REKLAMA
Autor: Redakcja Farmacja.pl Opublikowano: 2 stycznia 2017

VI Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej

REKLAMA

Organizatorem mistrzostw będzie Śląska Izba Aptekarska w Katowicach. Patronat honorowy objęła Naczelna Izba Aptekarska oraz Prezydent Miasta Sosnowca, a patronat medialny Aptekarz Polski oraz TVP3 Katowice.

Organizatorzy zapraszają już teraz Okręgowe Izby Aptekarskie do udziału w Mistrzostwach oraz wstępnego potwierdzenia udziału, co pozwoli na ścisłe określenie harmonogramu zawodów oraz kosztów z tym związanych.

Jako nowość planowane jest przeprowadzenie w trakcie zawodów, na odrębnej sali, szkolenia oraz targów dla farmaceutów. Na koniec zawodów odbędzie się także mecz charytatywny.

REKLAMA

Bazą noclegową Mistrzostw ma być Hotel Szafran**** przy ul. Będzińskiej 82 w Czeladzi (http://www.hotelszafran.pl), w którym zostaną zarezerwowane miejsca dla wszystkich przybyłych zawodników. Odpłatność za udział w zawodach będzie rozliczana bezpośrednio przez Śląską Izbę Aptekarską. Opłata będzie zawierać całość kosztów: m.in. wpisowe, nocleg oraz wyżywienie. Ponoszony nakład pieniężny postaramy się obniżyć poprzez udział sponsorów w mistrzostwach.

REKLAMA

Źródło: WOIA

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych