REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 5 lutego 2019

Leki na potencję nielegalnie sprzedawane w Dzierżoniowie

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA

Policja z Dzierżoniowa zatrzymała mężczyznę, który posiadał 359 tabletek oznaczonych nazwami leków na potencję. Zamierzał wprowadzić je do obrotu bez wymaganego prawem farmaceutycznym zezwolenia.

Okazało się, że mieszkaniec Dzierżoniowa może wprowadzać do obrotu produkty lecznicze bez wymaganego prawem farmaceutycznym zezwolenia. Tak ustalili policjanci z dzierżoniowskiej komendy we współpracy z Wydziałem do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

W wyniku podjętych działań policja zatrzymała 46-letniego mężczyznę (czytaj więcej: Sprzedawał nielegalnie leki na potencję). W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 359 tabletek, które były oznaczone nazwami znanych leków na potencję. Policjanci zebrali materiał dowodowy. Pozwolił on na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów wprowadzenia bez zezwolenia produktów leczniczych i posiadania takich produktów w celu ich wprowadzenia.

REKLAMA

Jak przypomina dzierżoniowska policja, leki warto kupować tylko w aptekach, po konsultacji lekarskiej. Zażywanie leków niewiadomego pochodzenia może skutkować utratą zdrowia, a nawet życia (czytaj więcej: Na sprzedaży fałszywych leków na potencję zarobił przez rok 1,2 mln zł…).

REKLAMA

Źródło: IK/policja.pl

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych