REKLAMA
Autor: Redakcja mgr farm Opublikowano: 14 września 2018

Zaginiony właściciel apteki ze Sławy nie żyje

Artykuł pochodzi z serwisu

Maciej Wróblewski, 73-letni właściciel apteki ze Sławy ostatni raz widziany był w poniedziałek 21 sierpnia br. w koło godziny 19.15. Przez ostatnie tygodnie trwały jego poszukiwania. W środę wieczorem znaleziono jego ciało…

Na zwłoki zaginionego przypadkowo natrafiła kobieta spacerująca z psem (fot. Shutterstock)

REKLAMA

REKLAMA

Zaginiony Maciej Wróblewski, znany wśród mieszkańców gminy Sława właściciel apteki na starym rynku w Sławie. Jego poszukiwania trwały od 21 sierpnia i zaangażowani w nie byli policjanci, strażnicy miejscy, ratownicy wodni ze Sławy, jak również rodzina, znajomi zaginionego (czytaj więcej: Policja poszukuje właściciela apteki w Sławie).

Jak podaje Gazeta Lubuska w środę 12 września wieczorem zostało znalezione ciało Macieja Wróblewskiego. Informację potwierdziła podkom. Maja Piwowarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

– Przypadkowo na zwłoki mężczyzny trafiła pani na spacerze z psem. Ciało leżało w gęstych zaroślach koło transformatora przy ul. Bocznej w Sławie. Pierwsze czynności policyjne nie wskazują na udział na udział osób trzecich. Zwłoki odnalezionego mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji – informuje podkom. Piwowarska.

Źródło: Gazeta Lubuska

Tagi: 
Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych