REKLAMA
Autor: Redakcja Farmacja.pl Opublikowano: 25 września 2018

Zaproszenie na kurs terapii żywieniowej

Artykuł pochodzi z serwisu
Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN) oraz Ogólnopolska Sekcja Żywienia Do – i Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego organizator XIII Konferencji Ogólnopolskiej Sekcji Żywienia Do i Pozajelitowego serdecznie zapraszają na kurs „Żywienie Dojelitowe i Pozajelitowe w warunkach domowych”.
REKLAMA

Kurs odbędzie się w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie w dniach 15-16 listopada bezpośrednio poprzedzając XIII Konferencję Sekcji (czytaj więcej: XIII Konferencja Naukowa Żywienia Do- i Pozajelitowego) . Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu wymaganego, również od farmaceutów, przez NFZ przy kontraktowaniu usług. Kurs ma charakter interdyscyplinarny, przeznaczony dla całego zespołu żywieniowego mającego pod swą opieką pacjentów żywionych w warunkach domowych. Jest to doskonała okazja na zdobycie nowych umiejętności lub odświeżenie posiadanej już wiedzy z zakresu terapii żywieniowej.

W tym samym terminie i miejscu odbędzie się również kurs LLL organizowany przez ESPEN „Topic 3 Nutritional Assessment and Techniques, Topic 8 Approach to Oral and Enteral Nutrition in Adults)”. Informacje o obu wydarzeniach oraz programy ramowe znajdują się na stronie internetowej POLSPEN-u.

REKLAMA

Przypominamy, że rejestracja na XIII Naukową Konferencję Ogólnopolskiej Sekcji Żywienia Do i Pozajelitowego trwa do 12 października link do rejestracji TUTAJ.

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Artykuł pochodzi z serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych